Dla spawacza 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Akcesoria dla spawacza: spawaj bezpiecznie

Akcesoria dla spawacza to kategoria produktów obejmująca wszelkie instrumenty przydatne w pracy na stanowisku spawalniczym, poprawiające komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracownika. Spawanie jest odpowiedzialnym zajęciem, mocno obarczonym ryzykiem wypadku, co też potwierdzają statystyki Państwowej Inspekcji Pracy. Jeśli zatrudniasz spawacza lub sam wykonujesz ten zawód, to koniecznie zainwestuj w profesjonalne akcesoria spawalnicze zgodne z przepisami BHP. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jakie akcesoria dla spawacza kupisz w naszym sklepie internetowym?

Tara BHP to specjalistyczny sklep ze sprzętem BHP, wśród którego znajdują się również wszelkie akcesoria przydatne w pracy spawacza. Nie tylko podnoszą poziom bezpieczeństwa, ale również wyraźnie poprawiają komfort pracy, tym samym przyspieszając jej tempo i realnie wpływając na jakość realizacji zlecenia.

Podstawą są oczywiście wszelkie akcesoria chroniące wzrok spawacza. Nie zawsze musi to być maska spawalnicza – bardzo wygodnym, a przy tym skutecznym rozwiązaniem są okulary spawalnicze, które idealnie nadają się do spawania gazowego, palnika czy plazmy. Są przy tym o wiele bardziej komfortowe w noszeniu, prawie niewyczuwalne na nosie.

Do kategorii akcesoriów dla spawacza zaliczymy również nakrycia głowy. Pamiętajmy, że spawaniu towarzyszy iskrzenie, co może spowodować uszkodzenie włosów czy nawet – w skrajnym przypadku – poparzenie skóry głowy. Dlatego zalecenia BHP są jasne: spawacz w trakcie pracy powinien nosić nakrycie głowy. W naszym sklepie BHP znajdziesz między innymi czapkę spawalniczą pod przyłbicę, która nie tylko zapewnia dodatkową ochronę przed iskrami, ale także wysoką temperaturą.

Akcesoria spawalnicze to także wszelkiego rodzaju znaczniki, dzięki którym można łatwo i czytelnie wyznaczyć linię lub punkt spawania. W naszym sklepie internetowym są dostępne zarówno rysiki ślusarskie, jak i trwałe markery czy kreda steatytowa.

Nie zapominamy także o przydatnej na stanowisku spawacza poziomicy, która pozwala szybko i pewnie ustalić prawidłowość wykonania pracy zgodnie z wytycznymi inwestora czy przełożonego.

Zainwestuj w markowe akcesoria dla spawacza

Wybierając akcesoria dla spawacza zawsze w pierwszej kolejności zwróć uwagę na ich jakość. Muszą to być produkty przeznaczone dla profesjonalistów, które dadzą radę w bardzo trudnych warunkach roboczych. Tutaj nie ma miejsca na przesadne oszczędności. W Tara BHP oferujemy wysokiej jakości akcesoria dla spawacza w bardzo atrakcyjnej cenie. Wybierz te, które są Ci potrzebne i zamów je z gwarancją szybkiej dostawy.