rękawice spawalnicze i termoodporne 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Rękawice spawalnicze i termoodporne: maksimum bezpieczeństwa i wygody

Praca spawacza czy jakakolwiek inna związana z bezpośrednim narażeniem na działanie bardzo wysokich temperatur, wymaga stosowania szczególnych środków ochrony osobistej. Dobrym przykładem będą tutaj rękawice spawalnicze i termoodporne, które stanowią absolutnie podstawowy element wyposażenia profesjonalistów funkcjonujących w gorącym środowisku. Takie rękawice skutecznie minimalizują ryzyko poparzenia, a tym samym zapewniają pracownikowi wysoki komfort i poczucie bezpieczeństwa. W naszej internetowej hurtowni BHP kupisz rękawice spawalnicze i termoodporne renomowanych producentów, które są najlepszą inwestycją w ochronę Twoich pracowników.

Rodzaje rękawic spawalniczych i termoodpornych

Choć zaliczamy je do tej samej kategorii produktów, to w rzeczywistości modele dostępne w naszym sklepie BHP znacząco się od siebie różnią. Tym samym są przeznaczone do nieco innych zastosowań.

Zacznijmy od rękawic spawalniczych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do spawania ciągłego oraz w przemyśle motoryzacyjnym i stalowym. Zostały wykonane z wysokiej jakości dwoiny bydlęcej, posiadają wzmocnienie dłonicy i są szyte nicią kewlarową odporną na działanie wysokich temperatur. To produkt najwyższej klasy, zapewniający użytkownikowi maksimum bezpieczeństwa.

Innym przykładem rękawic spawalniczych, które równie dobrze sprawdzą się na wszelkich stanowiskach, na których występuje zagrożenie promieniowaniem cieplnym, jest model w charakterystycznym czerwonym kolorze. Te rękawice również zostały wykonane z dwoiny bydlęcej i cieszą się dużą popularnością wśród klientów Tara BHP.

Jeśli natomiast szukasz doskonałej relacji ceny do jakości i interesują Cię typowe, bardzo wygodne rękawice spawalnicze, to zainteresuj się modelem wykonanym z dwoiny bydlęcej, który w części chwytnej posiada wzmocnienie podwójną warstwą skóry.

Jak wybrać dobre rękawice spawalnicze i termoodporne?

Najważniejsze jest to, aby kupić je w profesjonalnym sklepie BHP, który oferuje wyłącznie markowe, atestowane produkty spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa. W przypadku rękawic spawalniczych i termoodpornych nie ma miejsca na to, aby eksperymentować z jakością. Użytkownik musi mieć pewność, że jego dłonie i przedramiona są skutecznie zabezpieczone przed promieniowaniem cieplnym, bo to wpływa na komfort i tym samym jakość jego pracy.

Markowe, certyfikowane rękawice spawalnicze i termoodporne kupisz w naszej internetowej hurtowni BHP z szybką dostawą pod wskazany adres.