rękawice powlekane 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Rękawice powlekane: pewnych chwyt to podstawa

Sklep internetowy Tara BHP prezentuje rękawice robocze, czyli obszerną kategorię produktów niezbędnych do bezpiecznego i wygodnego wykonywania najróżniejszych prac fizycznych. Rękawice powlekane są wyjątkowo uniwersalnym środkiem ochrony osobistej, doskonale sprawdzając się na najróżniejszych stanowiskach. Śmiało można je wykorzystywać nie tylko w pracy profesjonalnej, ale także w domowym warsztacie, ogrodzie etc. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że rękawice robocze dostępne w naszym sklepie różnią się tylko designem, to w rzeczywistości zostały one wykonane w nieco innej technologii. Czytaj dalej i wybierz rękawice robocze idealne dla Ciebie lub Twoich pracowników.

Jakie rękawice robocze kupisz w Tara BHP?

Zacznijmy od bardzo popularnych rękawic roboczych powlekanych lateksem – tę grupę produktów reprezentuje model X-TARGET. Lateks jest materiałem, który zapewnia bardzo dobry chwyt, ale jednocześnie jest o wiele bardziej elastyczny w porównaniu z chociażby zwykłą gumą. Dzięki temu rękawice robocze są bardzo wygodne w zakładaniu i noszeniu, a przy tym zapewniają większą precyzję podczas wykonywania różnych prac. Warto zwrócić uwagę, że spieniony lateks pokrywa nie tylko część chwytną i wierzchnią, ale także końcówki palców, co dodatkowo podnosi poziom ochrony dłoni.

Kolejnym produktem, który chcemy Ci polecić, są rękawice robocze pokryte nitrylem. Model Ribbed jest rekomendowany wszystkim fachowcom, którzy potrzebują przede wszystkim bardzo dobrego chwytu. Nitryl ma to do siebie, że nie tylko ogranicza poślizg, ale również niejako „przykleja się” do powierzchni podnoszonego przedmiotu. Dlatego te rękawice robocze świetnie sprawdzają się na wszelkich stanowiskach, na których pracujemy z drobnym asortymentem, jak śrubki, obejmy, przewody, niewielkie narzędzia etc.

Pora na rękawice robocze powlekane gumą. Jest to standardowe, ale nadal bardzo popularne rozwiązanie, które szczególnie cenią sobie osoby potrzebujące bardzo dobrej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Guma działa antypoślizgowo, ale jednocześnie nieco usztywnia materiał, dlatego takie rękawice, jak chociażby model Dimmer, świetnie nadają się do prac porządkowych, wynoszenia gruzu, a także pracy w warunkach podwyższonej wilgotności.

Jeśli natomiast potrzebujesz rękawic, które z jednej strony będą bardzo wygodne w zakładaniu i noszeniu, a przy tym nieprzeciętnie odporne na uszkodzenia mechaniczne (w tym przecięcie), to zainteresuj się oferowanymi w naszym sklepie internetowym rękawicami brukarskimi X-BRUK powlekanymi grubą warstwą gumy.