obuwie gumowe 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Obuwie gumowe: prosty sposób na suche stopy

Obuwie gumowe jest bardzo niedocenianą kategorią odzieży ochronnej. Wiele osób traktuje je po macoszemu, uznając, że to przecież tylko „zwykłe kalosze”. Okazuje się jednak, że obuwie BHP z gumy ma bardzo szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w pracach domowych i ogrodowych, sprawdza się również w branży spożywczej czy chemicznej. Podstawowym zadaniem obuwia gumowego jest oczywiście ochrona stóp pracownika przed przemoczeniem oraz kontaktem z potencjalnie niebezpiecznymi substancjami. W naszej internetowej hurtowni BHP znajdziesz szeroki wybór butów BHP z gumy zarówno do profesjonalnych, jak i amatorskich zastosowań.

Obuwie gumowe do zadań specjalnych

Przegląd tej kategorii produktów BHP zacznijmy od obuwia gumowego, które jest przeznaczone dla profesjonalistów, potrzebujących solidnego zabezpieczenia stóp przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz umożliwiających bezpieczne poruszanie się np. po placu budowy. Tutaj uwagę od razu przykuwa obuwie trekkingowe, charakteryzujące się wysoką cholewką, mocno wyprofilowaną podeszwą oraz wzmocnioną konstrukcją. Jest to obuwie gumowe, które z powodzeniem można wykorzystywać na każdym placu budowy, jak również podczas pracy na wysokości i wszędzie tam, gdzie potrzebujemy doskonałej przyczepności. Świetnie sprawdza się również w sezonie zimowym!

Jeśli potrzebujesz kaloszy do pracy w ogrodzie czy na budowie, to także znajdziesz je w naszym sklepie BHP. Popularne gumofilce nadal są niezastąpione w trudnych warunkach pogodowych i gruntowych. Ich największą zaletą jest zagwarantowanie 100% ochrony przed wilgocią, jak również bardzo łatwe utrzymanie w czystości.

Warto również wspomnieć o obuwiu gumowym przeznaczonym do pracy w bardzo niebezpiecznych warunkach, jak chociażby w kopalniach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje wysokie ryzyko wybuchu. Bezpieczne kalosze posiadają wzmocnioną konstrukcję noska, a dodatkowo są w pełni odporne na działanie olejów oraz mają właściwości antyelektrostatyczne.

Do ogrodu, na halę produkcyjną, dla branży spożywczej i gastronomicznej

Obuwie gumowe doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie z jednej strony chcemy sobie zapewnić maksimum wygody, a z drugiej wymagane jest bardzo dokładne dbanie o czystość obuwia. Przykładem może być właśnie branża gastronomiczna. Tutaj szczególnie rekomendujemy praktyczne chodaki gumowe, które zapewniają komfort noszenia nawet przez cały dzień. Ciekawym wyborem będą również klapki gumowe, które z powodzeniem można wykorzystać w środowisku zawodowym, ale i domowym.