odzież wodoochronna 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Odzież wodoochronna: nie tylko dla wodniaków

Spośród całej gamy odzieży ochronnej dostępnej w naszym internetowym sklepie BHP, na szczególną uwagę zasługuje odzież wodoochronna. Jest to bardzo specyficzny rodzaj środka ochrony osobistej, w założeniu przeznaczony dla wodniaków, pływaków oraz osób pracujących w pobliżu zbiorników wodnych. Warto natomiast wiedzieć, że z takiej odzieży powinny korzystać wszystkie osoby bezpośrednio lub pośrednio narażone na kontakt z wodą, w tym chociażby pracownicy myjni, stoczni, ale też osoby odpowiedzialne za utrzymanie dużych powierzchni w czystości. Sprawdź wszystkie produkty z kategorii odzieży wodoochronnej, które przygotowaliśmy dla Ciebie w Tara BHP.

Czym właściwie jest odzież wodoochronna?

Podstawowym artykułem BHP z kategorii odzieży ochronnej jest oczywiście kamizelka wypornościowa (ratunkowa), nazywana również potocznie kapokiem. Mówimy tutaj o niezwykle ważnym elemencie wyposażenia osób, w których profesji występuje ryzyko wpadnięcia do wody. Nawet jeśli pracownik potrafi pływać, to i tak powinien mieć zapewnioną dodatkową ochronę w postaci właśnie kamizelki.

W Tara BHP oferujemy kamizelkę wodoochronną 100 N, przeznaczoną dla pływaków, do pracy w pobliżu zbiorników wodnych, ale także do rekreacji. Może być ona elementem wyposażenia stanic wodniackich, wypożyczalni sprzętu pływającego, jachtów i innych jednostek. Zwracamy uwagę na bardzo wygodną konstrukcję kamizelki, która zapewnia pełną swobodę ruchów, jest łatwa w założeniu, posiada usztywniony kołnierz oraz uchwyt do wyławiania, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

Odzież wodoochronna to także wszelkiego rodzaju akcesoria zabezpieczające pracownika przed kontaktem z wodą, co jest szczególnie ważne w profesjach bezpośrednio związanych z pracą na jednostkach pływających – mamy tutaj na myśli marynarzy i innych pracowników branży armatorskiej. Odzież wodoochronna zabezpiecza również przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, minimalizując ryzyko wychłodzenia ciała i tym samym znacząco poprawiając komfort realizacji robót w środowisku wodnym i mokrym.

Kup odzież wodoochronną w Tara BHP

Nasza internetowa hurtownia BHP zapewnia Ci dostęp do wysokiej jakości odzieży wodoochronej markowych producentów, ale jednocześnie w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy szybką wysyłkę zakupionych produktów pod same drzwi oraz profesjonalne doradztwo na etapie wyboru odzieży.