bluzy robocze 

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Bluzy robocze: komfort i bezpieczeństwo

Bluzy robocze należą do kategorii najchętniej kupowanej odzieży BHP. Ich największą zaletą jest uniwersalność, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na najróżniejszych stanowiskach roboczych. Warto natomiast zauważyć, że w naszym sklepie internetowym są dostępne także specjalistyczne bluzy robocze, przeznaczone do pracy wymagającej szczególnej ochrony przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Niezależnie od tego, jakiej bluzy roboczej potrzebujesz, zawsze stawiaj na najwyższą jakość wykonania. W Tara BHP udowadniamy, że wcale nie trzeba za nią przepłacać.

Jakie bluzy robocze znajdziesz w Tara BHP?

W naszym sklepie internetowym oferujemy zarówno uniwersalne, jak i specjalistyczne bluzy robocze. Te pierwsze charakteryzują się przede wszystkim tym, że są bardzo komfortowe w noszeniu, a dzięki wzmocnionym elementom, na przykład łokciom, mogą być intensywnie eksploatowane chociażby na stanowisku murarza czy montera.

Osobną grupę stanowią bluzy robocze przeznaczone dla konkretnych specjalistów. Tutaj wypada zacząć od bluz dla spawaczy, które charakteryzują się tym, że zostały wykonane z trudnopalnego materiału. To z kolei gwarantuje bardzo wysoki poziom ochrony przed ogniem i temperaturą. Bluza spawalnicza stanowi podstawowy element wyposażenia każdej osoby trudniącej się spawaniem i powinna być bezwzględnie używana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Kolejnym przykładem specjalistycznej bluzy roboczej jest model Petrochemik, który – jak sama nazwa wskazuje – jest przeznaczony dla specjalistów pracujących na stanowiskach, na których mają kontakt z substancjami chemicznymi. Materiał tej bluzy roboczej jest niewrażliwy na chemikalia, zapewniając ochronę ciała, a przy tym gwarantując długie użytkowanie.

Jeśli priorytetem jest nie tylko ochrona, ale też komfort pracownika, warto zainteresować się linią odzieży wykonanej z bawełny lub poliestrowo-bawełnianej. Takie bluzy robocze bardzo dobrze sprawdzają się na stanowiskach, na których nie ma bezpośredniego zagrożenia ze strony niebezpiecznych czynników środowiskowych, jak ogień czy chemikalia. Chronią one natomiast m.in. przed otarciami, przecięciem, kurzem czy np. kontaktem z wełną mineralną.

Warto również zwrócić uwagę na linię odzieży PREMIUM, do której zaliczymy m.in. dostępną w naszym sklepie internetowym bluzę roboczą BOSS. Zapewnia ona najwyższy komfort noszenia, jest wyposażona w praktyczne kieszenie, bardzo wygodna, a dzięki wzmocnieniom w newralgicznych punktach także ponadprzeciętnie trwała. To świetna inwestycja.